Apie mus

„Ant Agile Sofos“ tai pirmasis Lietuviškas Podcast įrašų ciklas nagrinėjantis Agile metodiką. Jo sumanytojai bei laidų vedėjai tai trys Agile Coach‘ais dirbantys ir ilgametę patirtį šioje srityje sukaupę Agile metodikos entuziastai.

Ant Agile Sofos komanda teikia konsultavimo ir mokymų paslaugas įvairiomis Agile temomis. Padedame tiek pradedantiesiems, tiek ir labiau pažengusiems pagilinti savo žinias, efektyvinti darbo principus ir pasiekti geresnių rezultatų. Daugiau informacijos rasite paslaugų skiltyje.

Laidų metu mes tarpusavyje bei su įvairiausiais laidos svečiais nagrinėjame Agile temas iš įvairiausių kampų. Čia diskutuojame, dalinamės savo žiniomis bei patirtimi, mokome ir stengiamės įkvėpti vis daugiau žmonių ir organizacijų rinktis Agile ir teisingai įgyvendinti šią metodiką savo kompanijose. Mūsų tikslas – jog Agile atneštų kuo daugiau naudos kuo didesniam ratui įmonių Lietuvoje.


Kviečiame susisiekti su mumis, klausytis tinklalaidžių, užduoti klausimus ir dalintis savo komentarais Agile temose bei įkvėpti vis daugiau žmonių pabandyti šį veiklos organizavimo būdą.

Gražvydas sukaupęs daugiau nei 9 metų patirtį dirbant skirtingais Agile metodais tiek nedideliuose startuoliuose, tiek globaliose korporacijose. Taip pat dirbęs kaip verslo konsultantas, treneris, IT projektų ir komandų vadovas.

Simas per daugiau 9 metus sukaupė įvairiapusės Agile patirties dirbdamas globaliose ir mažose įmonėse agile konsultantu, scrum meistru ar produkto šeimininku. Taip pat Simas yra dalyvavęs universitetinėje veikloje, vedęs praktinius užsiėmimus, mokymus.

Andrius savo pažintį su Agile filosofija ir metodais pradėjo dirbdamas Mainframe programuotoju. Patirtį, susijusią su Agile, įgijo skirtingose įmonėse, tad jau kiek daugiau nei 7 metus aktyviai ją taiko konsultuodamas ir vesdamas mokymus.