Paslaugos įmonėms

Ant Agile Sofos komanda, tai trys patyrę Agile konsultantai, treneriai ir koučai. Visi esame sukaupę daug patirties padedant komandoms ir organizacijoms taikyti Agile mąstymo ir darbo būdą. Tad su dideliu entuziazmu šia patirtimi dalijamės ir su kitais. Susisiekite su mumis ir pasitarsime kaip Agile gali jūsų įmonei sukurti kuo daugiau vertės.

Mūsų teikiamos paslaugos:
  • Mokymai - vedame mokymus įmonėms įvairiomis Agile temomis. Galbūt Jūs tik pradedate savo Agile kelionę ir norite apmokyti savo darbuotojus Agile pagrindų ar Scrum, Kanban, Scrumban ar kitų metodikų? Gal jau taikote Agile ir norite pagilinti savo žinias specifinėje srityje, kaip Scrum meistrystė, produktų valdymas, vartotojų pasakojimų kūrimas ir pan. O gal turite specifinių mokymų poreikių, kuriuos paruoštume išskirtinai jums?

    Susisiekite su mumis ir mes rasime būdą Jūsų organizacijos mokymosi poreikio patenkinimui, nesvarbu ar tai būtų kelių valandų paskaita ar kelių dienų mokymai.

  • Konsultacijos - susiduriate su iššūkiais planuojant dirbti ar dirbant Agile būdų? Natūralu, klausimų kyla visiems, o mes per savo ilgametę patirtį esame sukaupę daug galimų atsakymų, kuriais su jumis pasidalinsime arba rasime juos kartu su Jumis. Nesvarbu ar tik planuojate tapti Agile, ar jau kurį laiką dirbate pagal šią metodiką, padėsime Jums paspartinti savo Agile kelionę.

    Galime atsakyti į Jums kylančius klausimus, pasidalinti gerąja praktika, paruošti medžiagą sėkmingai Agile kelionei tęsti arba galime prisijungti prie Jūsų komandos ilgesniam laikui ir palydėti Jus visos Agile kelionės metu. Esame suinteresuoti Jūsų Agile sėkme, tad būtinai rastume geriausia būda Jums padėti.